Myanmar

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Myanmar kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Myanmaris

Myanmar, endise nimega Birma, on Kagu-Aasia riik, kus elab enam kui 100 etnilist rühma, kes piirnevad India, Bangladeshi, Hiina, Laose ja Taiga. Yangon on riigi suurim linn, kus asuvad sagivad turud, arvukad pargid ja järved. Siin asub pikk kuldne Shwedagoni pagood, kus asuvad 6. sajandist pärit budistlikud säilmed.

Naypyidaw on Birma pealinn.

Myanmari majandusbuumi ajal viisid Myanmari presidendi Thein Seini majanduslikud ja poliitilised reformid enamiku Lääne majandussanktsioonide tühistamiseni. Metsik optimism oli riigi potentsiaali osas vallandanud. Yangoni äripiirkond, Sakura torn, küsis ja sai renditasu Manhattani üüride tasemel, Myanmaris müüdavate kinnistute turg oli alanud

Yangoni kontorite keskmiste üüride drastiline langus, mis on viimase kahe aasta jooksul umbes 25–30%, on tingitud mitmest tegurist, mis pole kõik tingitud sõjaväe represseerimisetest Rohingya moslemite vastu Möödunud aasta august-september, mis pani Myanmari osa rahvusvahelisest ääremaastumisest tagasi saama.

Nüüd on Myanmaris müüdavate kinnisvarahindade hinnad langenud 35%.

Suur osa kinnisvarabuumi perioodil 2011-2014 põhines prognoosidel, mille kohaselt peaks välismaiste otseinvesteeringute ja välisinvesteeringute massiline sissevool olema võimeline maksma kontorite ja korterite suurt üüri.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika
No real estate match the specified search parameters!
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB